Obývací stěny pro váš dokonalý obývací pokoj

V obývacím pokoji tráví většina z nás spoustu času, ať už jde o všední večer, nebo víkend. Rodiny s dětmi se tady i hrají, senioři luští křížovky, pletou, sledují TV, jednoduše je obývací pokoj hned po kuchyni velmi frekventovaným místem. Proto by nám měl sloužit k plné spokojenosti, zajistit pohodlné sezení, odpočinek, a také prostor pro umístění TV, suvenýrů z cest, skleniček, hrnků, knížek, jednoduše toho, co chceme mít u relaxování na očích.

Obývací stěny pro moderní i venkovské obýváky

Tak, jako můžeme mít rozdílné požadavky na velikost a funkce sedací soupravy, i při výběru obývací stěny se naše potřeby a požadavky liší. Proto si na Sg-nabytek.cz můžete vybrat z bohaté nabídky obývacích stěn, a to ať už jde o velikosti, vzhled, způsob otvírání, styl nebo třeba materiál. 

Aktuálně jsou velmi oblíbené bílé obývací stěny, které dokonale vyniknou u tmavších výmaleb stěn, nebo obývací stěny v dekoru dub sonoma či jiných masivů. 

Dávno pryč jsou doby, kdy v našich obývácích bývaly skříně přes celou stěnu. Dnes jsou trendy vzdušné typy obývacích stěn. Velmi dobře se kombinují menší i větší skříňky, komody, TV stolky nebo poličky. Hravě si můžete obývací stěnu doplnit o jednu komodu, skříňku nebo jiný kus nábytku ve stejném dekoru. 

Na co si dát pozor při výběru obývací stěny

Jestliže jste v seniorském věku, anebo jste mladý pár, který zatím neplánuje děti, a víte, že než přijdou, vybavení v bytě určitě obměníte, můžete si vybrat jakýkoli typ nábytku. Ovšem jestliže máte malé děti, je lepší zvolit obývací stěny s co nejméně ostrými rohy, bez skleněných výplní, které jsou u země, a tak nadosah dětem.

Nebojte se koupě nové obývací stěny. Dnes nejde o tak nákladnou investici a klidně můžete skříňky za pět let prodat a koupit si nové. Za vaše příjemné pocity při pobytu v obýváku to jistě stojí. 

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram