Zeptali jsme se uživatelů Pinterestu. Toto je dle jejich názoru ultimátní Dům Snů!

Pinterest je platforma, kterou používáme, když chceme fantazírovat o našich snech, a snadno se stává jednou z nejužitečnějších funkcí webu, pomocí níž dokážeme navrhnout náš dům snů.

Existují stovky tisíc nástěnek věnovaných perfektním dvorkům, obývacím pokojům, garážím a zkrátka všem částím našich vysněných domovů.

I přestože máme představy o snovém bydlení zpravidla každý jiné, jsou mezi lidmi viditelné podobné tendence. Požádali jsme proto Pinterest o pomoc, a v souvislosti s tím jsme obdrželi nejoblíbenější fotky místností, od podkroví po suterén, které jsou výsledkem vyhledávání největšího počtu uživatelů. Jejich složením jsme tak sestavili dům snů, ve kterém by chtěla žít valná část současné populace (alespoň dle Pinterestu).

Čtěte dále a podívejte se, jak si uživatelé Pinterestu představují svůj dům snů.

Vítejte! Tento námořní dům je místem, kde si představují mnozí uživatelé Pinterestu jednoho dne bydlet.

Jakmile se dostanete dovnitř, zjistíte, že síla obývacího pokoje je podněcována vysokými stropy, šedými stěnami a otevřeným půdorysem. Okno obývacího pokoje směřují do dvora a palubky jsou krásné na dotek.

V tomto případě jde o druhý nejoblíbenější obývací pokoj na Pinterestu, který má dost podobné detaily – vysoké stropy, šedé stěny a otevřený půdorys. Tento má dokonce i dvojité schodiště, které je vskutku fascinující.

Síňová jídelna se skládá z vintage židlí, svíček a elegantních prvků, jako je zrcadlový podnos na skříňce, nebo mosazný lustr.

Druhá nejoblíbenější jídelna je o něco méně přeplněná. Závěsná lucerna nad stolem je geniální nápad, který podněcuje útulnost domova.

Pokračujeme do kuchyně, kde si většina uživatelů Pinterestu přejem mít rustikální dřevěnou podlahu a velký středový ostrov z kuchyňské linky.

Bílé skříně se zdají být také skvělou voblou a převládajícím prvkem, hovoříme-li o kuchyni, stejně jako žulové desky. Navíc, komu by vadilo mít nádobí s takovým výhledem, že?

Zatímco mnohé těchto pokojů jsou tradiční, vysněná TV místnost se nese v mnohem modernějším stylu s elegantním bílým gaučem a akrylátovými panely.

A oddělený od TV místnosti by měl být sklep se spoustou aktivit, jako je například kulečník a bar.

Další populárním suterénem je mediální místnost, nebo-li domácí kino. Zatímco mnoho domácích kin je naplněných židlemi La-Z-Boy, uživatelé Pinterestu hlasují spíše pro prostory, které jsou příznivější pro konzumaci jídla a pití.

V souvislosti s představami o suterénu je vhodné zamyslet se i nad podkrovím! Uživatelé Pinterestu mají vskutku bujnou fantazii a za vhodné podkroví považují vzdušný prostor s houpačkou.

Ložnice má pak v očích uživatelů Pinterestu obsahovat obrovský lustr a židli u okna.

Uživatelé Pinterestu nezapoměli vybrat ani oblíbený druh koupelny. Vskutku populární Pin je tradiční, celobílá koupelna.

Zatímco druhou oblíbenou volbou je koupelna s rustikálními prvky, jako jsou DIY dřevěný žebřík, či rámované zrcadlo.

Ideální šatnou je pak právě tato.

Ten, kdo chce dodržovat pracovní morálku i doma, pak volik tento typ kanceláře, který je typický obrovským lustrem.

Nezbytným prvkem snového domu je samozřejmě i garáž, kde je možné parkovat oblíbené vozy. Tato garáž je však spíše jako malý ateliér, než garáž.

Tato oblíbená garáž pak vypadá jako naprostá fantazie.

A konečně, žádný dům snů by nebyl úplný bez luxusní zahrady. Někteří uživatelé Pinterestu uvažují o kryté ploše s kulečníkem.

Pro ostatní je ideální představou zahrada, kde se dokonale zrelaxují.

Co na to říkáte? Líbil by se Vám takovýto dům, nebo byste něco pozměnili?