Děrovanou desku, tzv. pegboard, donenávna využívali hlavně kutilové na organizaci nářadí. Najdete ji však i v kuchyni, studentské pokoje, v šatníku nebo v ložnici.

Děrovaná deska, kovová pro těžší předměty nebo lehká s dřevotřísky, má v domácnosti vícero použití. Neuvěříte, kde všude jsme ji našli! a je téměř jisté, že se také inspirujete.

Uskladnění nářadí: Inspirujte se těmito nápady

Odteď bude hračka udržet pořádek s nářadím, kuchyňským náčiním, bižuterií, kosmetickými potřebami nebo hobby pomůckami.

Kde všude ji využijete? Například v kuchyni, na uspořádání kuchyňského náčiní. Nebo k uložení kořenek, ubrousků, různých přísad

Proměna sklepy: Majitelka proměnila tmavé skladiště na nádherný sen!

V garáži se sejde na celé stěně, abyste odložené věci nemuseli věšet na separátní háčky nebo věšáčky a měnily tak stěny na ementál.

V hobby koutku nebo v dílničce kutila jsou děrované desky snad nenahraditelné. Různé pomůcky tak mohou být velmi jednoduše a hlavně přehledně uloženy, každá na svém místě.

Vzhledem k úspornost věšení děrovaná tabule se sejde iv komoře na odkládání čisticích potřeb, v dívčí pokoji na přehlednou organizaci bižuterie, slunečních brýlí nebo módních doplňků. Jednoduše, v domácnosti se bez ní snad ani neobejdete. Příklady zajímavého využití cenově nenáročné děrovaných desek naleznete.